Skip Navigation

MetLife na Wypadek

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. MetLife na Wypadek to kompleksowa ochrona przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego wypadku.

MetLife na Wypadek. Na wszelki wypadek.
  • Ubezpieczenie z kompleksową ochroną wypadkową, obejmujące swoim zakresem zarówno drobne urazy, jak i poważne skutki wypadków.
  • Możliwość rozszerzenia ochrony dla amatorów i sportowców wyczynowych 50 dyscyplin sportowych.
  • Dopasowanie zakresu oraz sum ubezpieczenia do własnych potrzeb oraz potrzeb najbliższych, dzięki 7 dedykowanym umowom dodatkowym.
  • Powypadkowa pomoc assistance w ramach Asystenta po Wypadku.
Szeroka ochrona
Szeroka ochrona

Wybierając spośród 7 dedykowanych umów dodatkowych, otrzymujesz kompleksową ochronę wypadkową, bez względu na to, czy wskutek wypadku doznasz drobnego urazu, zwichnięcia, skręcenia lub złamania, czy też stanie się coś poważniejszego, co będzie skutkowało pobytem w szpitalu, trwałym inwalidztwem, niezdolnością do pracy lub śmiercią wskutek NW.

 
Ochrona dla sportowców
Ochrona dla sportowców

Rozszerzając zakres umowy, oferujemy ochronę dla amatorów i wyczynowych sportowców aż 50 dyscyplin sportowych m.in.: kolarstwo, narciarstwo, piłka nożna, jazda konna, sporty walki bez użycia broni. W ramach tych 50 aktywności sportowych ubezpieczony objęty jest ochroną także podczas treningów, zawodów, meczy lub innych imprez o charakterze sportowym.

 
Dbamy o dzieci
Dbamy o dzieci

W okresie największej beztroski – lipcu i sierpniu, dzieci osób ubezpieczonych w ramach umowy, objęte są ochroną:

  • na wypadek uszkodzenia ciała wskutek NW, 
  • bez dodatkowej składki,
  • w wysokości 50% sumy ubezpieczenia osób ubezpieczonych.
 
Asystent po Wypadku
Asystent po Wypadku

Możliwość skorzystania z pakietu usług assistance po wypadku, obejmującego m.in.: rehabilitację, wypożyczenie lub zakup sprzętu rehabilitacyjnego, konsultacje u lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne. Pakiet wzbogacony jest też o infolinię prawną oraz o asystenta w organizacji pogrzebu po wypadku. Usługi są realizowane przez AWP P&C S.A. Oddział w Polsce (Mondial Assistance).

 
Umowy dodatkowe

Możesz rozszerzyć zakres swojej ochrony o 7 dedykowanych umów dodatkowych

Więcej

Dokumenty, dodatkowe informacje

Materiał marketingowy ma wyłącznie charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy ubezpieczenia należy zapoznać się z: Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia tego produktu, Szczególnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz Regulaminem promocji produktu oferowanego przez AWP P&C S.A. Oddział w Polsce (Mondial Assistance). Warto zwrócić uwagę na ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności, warunki wypłaty i naliczania świadczenia ubezpieczeniowego oraz na wysokość opłat i limitów.

Świadczenia z umowy nie podlegają egzekucji sądowej w trzech czwartych częściach tych świadczeń, za wyjątkiem egzekucji w celu zaspokojenia roszczeń alimentacyjnych, składki należnej zakładowi ubezpieczeń z tytułu ubezpieczeń osobowych i majątkowych oraz w przypadku egzekucji administracyjnej.