Skip Navigation

Na Zdrowie

Dbasz o zdrowie, by cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Zabezpiecz się przed skutkami poważnej choroby i zadbaj o finansowe bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Na Zdrowie

Wybierz kompleksowy program zdrowotny, który zapewni:

●     pieniądze w przypadku diagnozy nowotworu i poważnej choroby,

●     pieniądze za pobyt w szpitalu oraz po wyjściu z niego,

●     możliwość konsultacji u wybranych lekarzy specjalistów.

Szybka wypłata

Szybka wypłata

Wypłatę środków otrzymasz zaraz po diagnozie choroby.

 
Wypłata za pobyt w szpitalu

Wypłata za pobyt w szpitalu

Otrzymasz ją za każdy dzień pobytu w szpitalu, jeśli trwał on minimum 4 dni. Dodatkowo wypłacimy świadczenie w przypadku pobytu na oddziale intensywnej terapii, a także świadczenia: lekowe, rehabilitacyjne oraz za operacje.

 
Szeroki zakres ochrony

Szeroki zakres ochrony

Obejmuje aż do 65 chorób, w tym m.in. wiele chorób układu krążenia, zapalenie tarczycy Hashimoto, stwardnienie rozsiane czy borelioza.

 
Assistance

Assistance

Pakiety assistance, które pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

 
Umowy dodatkowe

Pakiet umów dodatkowych zwiększy zakres Twojej ochrony.
Sprawdź, jak możesz rozszerzyć to ubezpieczenie.

Sprawdź

Dokumenty, dodatkowe informacje

Materiał ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy ubezpieczenia należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia tego produktu, umów dodatkowych oraz Warunkami Ubezpieczenia Osobisty Asystent Medyczny oferowanego przez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce. Warto zwrócić uwagę na ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności, warunki wypłaty i naliczania świadczenia ubezpieczeniowego.

Świadczenia z umowy nie podlegają egzekucji sądowej, zajęciom komorniczym w trzech czwartych częściach tych świadczeń, za wyjątkiem egzekucji w celu zaspokojenia roszczeń alimentacyjnych, składki należnej zakładowi ubezpieczeń z tytułu ubezpieczeń osobowych i majątkowych oraz w przypadku egzekucji administracyjnej.