Skip Navigation

Tu znajdziesz kontakty do pracowników

Magdalena Brzozowska-Tomczyk, Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Klienta Indywidualnego

Telefon: +48 609 420 494

Magdalena.Brzozowska-Tomczyk@metlife.pl

Dla Agentów

Tomasz Doliński - Dyrektor Sprzedaży w Strukturach Agencyjnych

Miasta: Katowice, Gliwice, Chorzów, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Częstochowa

Telefon: +48 518 021 758

Tomasz.Dolinski@metlife.pl

Wojciech Kanadys - Dyrektor Sprzedaży w Strukturach Agencyjnych

Miasta: Warszawa, Łódź, Białystok, Lublin, Siedlce, Biała Podlaska, Łomża, Radom, Suwałki, Płock

Telefon: +48 501 048 909

wojciech.kanadys@metlife.pl

Wojciech Kowalczyk - Dyrektor Sprzedaży w Strukturach Agencyjnych

Miasta: Kraków, Kielce, Katowice, Częstochowa, Tarnów, Rzeszów, Krosno

Telefon: +48 518 021 213

Wojciech.Kowalczyk@metlife.pl

Robert Narloch - Dyrektor Sprzedaży w Strukturach Agencyjnych

Miasta: Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Elbląg, Szczecin, Koszalin, Słupsk, Poznań, Gorzów Wlkp.

Telefon +48 518021765

Robert.Narloch@metlife.pl

Jarosław Owieśny - Dyrektor Sprzedaży w Strukturach Agencyjnych

Miasta: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Poznań Płock, Kutno, Konin

Telefon: +48 518 021 16

jaroslaw.p.owiesny@metlife.pl

Dla Pośredników

Jarosław Pytkowski - Dyrektor Działu Pośrednictwa Ubezpieczeniowego

Telefon: +48 518 021 732

jarosław.pytkowski@metlife.pl

Grzegorz Gonsowski

Grzegorz Gonsowski - Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Telefon: +48 519 033 529

grzegorz.gonsowski@metlife.pl

Maciej Pereta

Maciej Pereta - Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Telefon: +48 601 80 24 77

maciej.pereta@metlife.pl

Wsparcie techniczne i operacyjne

Zapytania dotyczące:

procesowanych wniosków, wystawionych polis i roszczeń klientów w zakresie niedostępnym w eAgency

  • Ważne:
  • Korespondencja powinna  każdorazowo być wysyłana do wiadomości Dyrektora Agencji​
  • Termin na odpowiedź na zapytanie to max. 5 dni roboczych.​

dok.pl@metlife.com

Problemy techniczne:

np. aplikacja MOL i eAgency, problem z siecią, problem z komputerami​
IT Solution Factor

serwis@itsf.com.pl

+48 22 112 26 90

​godz. 9.00-17.00 w dni robocze​

Problemy związane z wnioskiem elektronicznym, aplikacją MetLifeOnline

Dla agentów: 

metlifeonline@metlife.pl

Dla posredników: 

ewniosek@metlife.pl

Skany Hard Copy do wniosków oraz inne uzupełnienia do wniosków

  • Ważne:
  • Numer wniosku w tytule
  • Dane agenta
  • Zdjęcie/skan dobrej jakości

undskany@metlife.pl

Zapytania dotyczące aplikacji e-Agency

Zapytania dotyczące aplikacji LMS i projektu NAOMi

Naliczanie prowizji i aktualizacja danych Agenta

Zgłoszenie roszczenia klienta