Dlaczego MetLife

 

Nasze wartości

Wartości MetLife odzwierciedlają to, kim jesteśmy i czym się kierujemy jako globalna firma. Od blisko 150 lat dotrzymujemy obietnic składanych Klientom. Jesteśmy dumni z naszej historii i do dziś pozostajemy wierni wartościom, które pozwoliły nam ją zbudować.

Klienci przede wszystkim

Szacunek i troska o Klientów są podstawą wszystkiego, co robimy. Nadają sens naszej pracy i tworzą kulturę organizacyjną, inspirując naszych akcjonariuszy i społeczności, w których działamy.

Nieustannie się doskonalimy

Wciąż poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań. Jako liderzy branży ubezpieczeniowej wyznaczamy nowe standardy, podejmujemy przemyślane działania i uczymy się na błędach.

Z nami łatwiej

Produkty ubezpieczeniowe bywają skomplikowane. Dlatego poszukujemy najprostszych i najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, dzięki czemu możemy wyprzedzać ich oczekiwania i budować wzajemne zaufanie.

Wspólny sukces

Łączy nas wspólny cel. Kierujemy się uczciwością i stawiamy na różnorodność. Jesteśmy otwarci na nowości i współpracę oraz wykorzystujemy najlepsze praktyki stosowane w różnych obszarach naszej firmy.

Nagrody

Perła Polskiej Gospodarki

Od lat nasze towarzystwo ubezpieczeń na życie i towarzystwo emerytalne zajmują wysokie pozycje w rankingu najbardziej efektywnych polskich przedsiębiorstw przygotowywanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Lista rankingowa jest przygotowywana na podstawie kryteriów ekonomicznych określających przede wszystkim dynamikę i efektywność działania przedsiębiorstw.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Fundacja MetLife powstała w 1976 roku, aby kontynuować długoletnią tradycję zaangażowania społecznego firmy. Obecnie działa w skali globalnej, a jej nową misją jest rozpowszechnianie włączenia finansowego w społecznościach na całym świecie. W Polsce współpracujemy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pomagając młodym ludziom w nabywaniu wiedzy i umiejętności, które ułatwią im realizację planów zawodowych. Programy Fundacji przygotowują młodych ludzi do wejścia na rynek pracy oraz uczą przedsiębiorczości i poruszania się w świecie finansów.

Towarzystwo ubezpieczeń na życie jest Przyjacielem Fundacji Mam Marzenie i pomaga spełniać marzenia ciężko chorych dzieci.

Na skróty

Telefoniczne Centrum Informacji:

 

22 523 50 70

(ubezpieczenia i emerytury)

  

801 588 185 lub 22 588 18 57

(inwestycje TFI)

 

 

Znajdź placówkę>

Znajdź formularz>