Informacje prasowe

 

15.11.2017 MetLife w Polsce po raz trzeci wyróżniony certyfikatem HR Najwyższej Jakości

MetLife w Polsce po raz trzeci otrzymał Certyfikat HR Najwyższej Jakości. Wyróżnienie jest przyznawane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami firmom o najwyższych standardach zarządzania kapitałem ludzkim, na podstawie kompleksowego badania.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: HR Najwyzszej Jakosci (rozmiar: 422 kB)

3.10.2017 MetLife startuje z kampanią „Przyszłość osobista”

Startuje kampania „Przyszłość osobista”. Promować będzie ubezpieczenie Gwarantowana Emerytura+, unikatowe rozwiązanie dla osób, które chcą odkładać oszczędności na przyszłą emeryturę bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Gwarantowana Emerytura+ (rozmiar: 433 kB)

6.09.2017 Pracownicy MetLife wspierają budowę hostelu dla młodych osób po terapiach uzależnień 

Ponad 40 pracowników MetLife z kilkunastu krajów Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu (EMEA) weźmie udział w akcji wolontariatu pracowniczego na placu budowy w podwarszawskim Legionowie. Wolontariusze pomogą budować hostel dla młodych osób po terapiach uzależnień, w procesie reintegracji społecznej. Będzie to już druga w tym roku wspólna akcja MetLife i Fundacji Habitat for Humanity Poland w Legionowie. 

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Wolontariat MetLife (rozmiar: 193 kB)

24.08.2017 Bezpieczny powrót do szkoły

Z okazji nowego roku szkolnego MetLife przygotowało promocję produktową „Powrót do szkoły”. Osoby, które w okresie od 25 sierpnia do 30 września 2017 r. dokupią umowę dodatkową „Bezpieczne Dziecko Premium” do umowy podstawowej „MetLife Gwarantowana Ochrona” będą mogły skorzystać z 10-procentowej zniżki.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Bezpieczny powrót do szkoły (rozmiar: 198 kB)

20.07.2017 Zadbaj o zdrowie z MetLife i skorzystaj z wakacyjnej promocji!

Pieniądze z ubezpieczenia mogą zapewnić solidne wsparcie w przypadku zdiagnozowania nowotworu. Teraz każdy, kto do 24 sierpnia 2017 roku zdecyduje się na ubezpieczenie dodatkowe Diagnoza Nowotworu w ramach umowy podstawowej MetLife Gwarantowana Ochrona, zostanie objęty bezpłatną ochroną w ramach Drugiej Opinii Medycznej.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Skorzystaj z wakacyjnej promocji (rozmiar: 200 kB)

5.07.2017 Konkurs „Dbam więc działam” rozstrzygnięty

Pokaż, jak dbasz o to co dla Ciebie ważne − to hasło konkursu MetLife. W odpowiedzi na zaproszenie do zabawy konkursowej internauci umieszczali na stronie internetowej dbamwiecdzialam.pl zdjęcia, na których widać, jak dbają o to co dla nich ważne.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 306 kB)

28.06.2017 MetLife i Legia organizują gry i zabawy dla dzieci z Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Turniej rzutek, bilard, mecz i zwiedzanie stadionu to niektóre z atrakcji, które pracownicy MetLife we współpracy z Legią Warszawa przygotowali dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej. 

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 171 kB)

27.06.2017 Tomasz Karsznia, Dyrektor Zarządzający Portfelami Akcji w MetLife, Managerem Finansowym Roku

Tomasz Karsznia, Dyrektor Zarządzający Portfelami Akcji w MetLife TFI, otrzymał tytuł Managera Finansowego Roku 2016 w kategorii „Zarządzający aktywami” w plebiscycie organizowanym przez CFA Society Poland i polską edycję magazynu Forbes.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 175 kB)

23.05.2017 Tydzień aktywności społecznej MetLife 

MetLife po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w regionie EMEA (EMEA Community Week) we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i Fundacją Habitat for Humanity.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 147 kB)

16.05.2017 Dbam więc działam Konkurs MetLife dla internautów

MetLife zaprasza do udziału w nowym konkursie „Dbam więc działam”. Do wygrania aparaty Polaroid Snap oraz voucher na kurs fotografii. Konkurs polega na umieszczaniu na stronie internetowej dbamwiecdzialam.pl zdjęć, na których widać, jak internauci dbają o ludzi i rzeczy dla nich ważne.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 220 kB)

10.04.2017 Ubezpieczenie na życie skrojone na miarę

„MetLife na Życie” – kompleksowe ubezpieczenie z szerokim zakresem ochrony

MetLife wprowadza do swej oferty nowy produkt o nazwie „MetLife na Życie” – jedno z najbardziej kompleksowych terminowych ubezpieczeń na życie na polskim rynku. Kompleksowość tę zapewnia szczególnie szeroki wybór umów dodatkowych, które pozwalają dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Ubezpieczenie „MetLife na Życie”, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia także m.in. środki finansowe na walkę z rakiem, wsparcie w razie trwałej niepełnosprawności, ochronę spłacanego kredytu hipotecznego, czy wzajemne ubezpieczenie wspólników w firmie.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 254 kB)

3.04.2017 Dobre praktyki MetLife docenione w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Działania MetLife z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) zostały uwzględnione w 15. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”. Opracowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport stanowi podsumowanie wszystkich najważniejszych projektów CSR, które zostały zrealizowane w danym roku. Praktyki CSR MetLife zostały wyróżnione w kategorii „Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej”.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 305 kB)

23.03.2017 Gimnazjaliści podejmują wyzwanie MetLife LifeChanger Cup

22 marca 2017 roku 58 uczniów ze szkół gimnazjalnych z Warszawy, Będzina, Lublina, Gdańska, Prudnika i Jasienicy wzięło udział w MetLife LifeChanger Cup. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-integracyjnym dla uczniów, nauczycieli i wolontariuszy. Spotkanie podsumowało trzecią już edycję programu MetLife LifeChanger realizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z MetLife.

PDF Icon

Pobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 232 kB)

22.03.2017 Village Capital i Fundacja MetLife rozpoczynają program innowacji z obszaru włączenia finansowego w Europie Wschodniej i Emiratach Arabskich

Village Capital we współpracy z Fundacją MetLife rozpoczął realizację wieloletniego programu, którego celem jest budowa środowiska startupów działających na rzecz włączenia finansowego w Polsce, Ukrainie, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także wspomaganie najlepszych startupów technologicznych w sektorze finansowym w każdym z tych państw.

PDF IconPobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 272 kB)

14.03.2017 MetLife TFI nominowane do nagród "Parkietu"

MetLife TFI zostało nominowane do nagród „Byki i Niedźwiedzie” oraz „Złote portfele” Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” w dwóch kategoriach: najlepsze towarzystwo inwestycyjne roku oraz najlepszy zarządzający.

 PDF IconPobierz plik pdf: Informacja prasowa (rozmiar: 182 kB)

22.12.2016 Dziecko to najlepszy start-up na świecie!

Któż by nie chciał mieć poduszki, która zawsze przytuli i ukoi nerwy po sprzeczce? Który kierowca nie marzy o samochodzie napędzanym powietrzem? Czy znajdzie się ktoś, komu nie przydałaby się maselniczka, z której masło zawsze się łatwo rozsmaruje? Autorami praktycznych pomysłów na konkretne rozwiązania tych kwestii są… dzieci!

PDF Icon Pobierz plik pdf: Dziecko to najlepszy start-up na świecie (rozmiar: 227 kB)

14.11.2016 Wolontariusze MetLife uczą przedsiębiorczości 

Pracownicy i agenci MetLife po raz kolejny poprowadzą lekcje w szkołach podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zajęcia będą odbywały się od 14 do 18 listopada 2016 r. w 9 miastach Polski, w ramach programu MetLife LifeChanger realizowanego we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Wolontariusze MetLife uczą przedsiębiorczości (rozmiar: 232 kB)

 

03.10.2016 Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie! 

1 października 2016 r. ruszyła kampania MetLife „Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie!” – skierowana do osób, które chcą zapewnić swojemu dziecku dobry start w dorosłe życie.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Twoje dziecko to najlepszy start-up na świecie (rozmiar: 228 kB)

 

06.06.2016 MetLife dba o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników i przyłącza się do Global Corporate Challenge 

MetLife  rozszerza program Wellness dla pracowników i przyłącza się do konkursu Global Corporate Challenge (GCC) - organizacji, która zajmuje się programami sportowymi i zdrowotnymi w miejscu pracy.

PDF Icon Pobierz plik pdf: MetLife dba o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników i przyłącza się do Global Corporate Challenge (rozmiar: 220 kB)

 

25.05.2016 MetLife uczestniczy w Tygodniu Pracy na Rzecz Społeczności Lokalnych 

MetLife nawiązał współpracę ze stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity, dzięki której pracownicy firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA) uczestniczą jako wolontariusze w ważnych akcjach społecznych.

PDF Icon Pobierz plik pdf: MetLife uczestniczy w tygodniu pracy na rzecz społeczności lokalnych (rozmiar: 226 KB)

 

17.05.2016 Gwarantowane wypłaty na różne scenariusze życia

MetLife wprowadza do oferty ubezpieczenie na życie i dożycie z ochroną na wypadek całkowitego i trwałego inwalidztwa „MetLife Gwarantowana Ochrona”, które gwarantuje określoną w umowie wypłatę kapitału oraz, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia szeroki zakres ochrony na różne scenariusze życia.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Gwarantowane wypłaty na różne scenariusze życia (rozmiar: 234 KB)

7.04.2016 MetLife społecznie odpowiedzialny

Działania w zakresie odpowiedzialności społecznej prowadzone przez MetLife zostały ujęte w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” opracowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

PDF Icon Pobierz plik pdf: MetLife społecznie odpowiedzialny (rozmiar: 255 KB)

 

15.03.2016 Ochrona dla Dojrzałych

MetLife wprowadza do oferty nowe ubezpieczenie na życie MetLife START55 adresowane do osób w wieku 55-75 lat. Polisa chroni także zdrowie ubezpieczonych dzięki dodatkowym opcjom.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Ochrona dla dojrzałych (rozmiar: 231 KB)

 

12.02.2016 Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu

Ostatnie tygodnie zimy sprzyjają wyjazdom na narty. Aby czuć się bezpiecznie zarówno w trakcie zimowych szaleństw, jak i na co dzień, warto rozważyć zakup długoterminowej polisy ochronnej, tym bardziej że w lutym MetLife przygotowało 10% rabat na zakup pakietu MultiOchrona. Obniżona cena dotyczy nie tylko pierwszej składki, ale całego okresu trwania ubezpieczenia.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu (rozmiar: 231 KB)

9.02.2016 Zaprojektuj przyszłość na www.projektjutro.metlife.pl

Zawsze warto mieć dobry plan na przyszłość i dostarczać sobie małych sukcesów w postaci realizacji swoich postanowień. MetLife pomaga w organizacji takiego planu dzięki specjalnej stronie www.projektjutro.metlife.pl. Zachęcamy do jej odwiedzenia!

PDF Icon Pobierz plik pdf: Zaprojektuj przyszłość (rozmiar: 226 KB)

 

26.01.2016 MetLife odbiera 6 odznak za zasługi dla ubezpieczeń

Podczas Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały branżowe odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń". Wyróżnienia odebrało aż sześciu przedstawicieli MetLife.

PDF Icon Pobierz plik pdf: MetLife odbiera sześć odznak za zasługi dla ubezpieczeń (rozmiar: 228 KB)

25.01.2016 Zmiany w życiu pod stałą ochroną

Niektóre ważne wydarzenia życiowe skłaniają do refleksji nad bezpieczeństwem swoim i bliskich, co niejednokrotnie pociąga za sobą konieczność wyboru spośród wielu ofert ubezpieczeniowych. A gdyby tak jedna polisa zapewniała ochronę na różne okoliczności? MetLife wprowadza właśnie do oferty ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne Projekt Jutro, które zapewnia ochronę ubezpieczeniową dopasowującą się do zmian w życiu klienta.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Zmiany w życiu pod stałą ochroną (rozmiar: 237 KB)

 

18.01.2016 Sześć powodów, dla których warto ubezpieczyć dziecko

Ferie zimowe to czas wyjazdów dzieci i jednocześnie troski rodziców o ich bezpieczeństwo. To też dobry moment, by zakupić odpowiednie ubezpieczenie dla dziecka i zapewnić sobie spokój podczas wypoczynku.

PDF Icon Pobierz plik pdf: Sześć powodów, dla których warto ubezpieczyć dziecko (rozmiar: 280 KB)

 

14.01.2016 MetLife oficjalnym sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016

Skoki Zakopane

MetLife jest oficjalnym sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016, który odbędzie się w dniach 22-24 stycznia 2016.

PDF IconPobierz plik pdf: Puchar Świata w skokach narciarskich (rozmiar: 241 KB)

 

Na skróty

Kontakt dla mediów:

MetLife TUnŻiR S.A.
MetLife TFI S.A.
MetLife PTE S.A.

ul. Przemysłowa 26
00-450 Warszawa

Mirela Czopiej
Koordynator ds.Komunikacji
Mirela.Czopiej@metlife.pl

Izabela Ptaszyńska
Dyrektor Departamentu
Marketingu i Komunikacji
Izabela.Ptaszynska@metlife.pl