MetLife zmienia sposób działania, aby jak najlepiej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, pracowników i partnerów biznesowych oraz utrzymać dotychczasowe standardy obsługi.

- Aby ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, na bieżąco śledzimy sytuację i wprowadzamy odpowiednie procedury przygotowane na wypadek tego typu zdarzeń. Dzięki temu możemy być spokojni o ciągłość działania MetLife oraz utrzymanie standardów obsługi naszych klientów i współpracy z partnerami. Od ubiegłego tygodnia wszystkie procesy w firmie – również te dotyczące obsługi klienta – realizujemy w modelu pracy zdalnej, a każdy pracownik ma możliwość i jest przygotowany do pracy z domu. Większość agentów i pracowników MetLife właśnie w ten sposób teraz pracuje – mówi Mirosław Kisyk, Prezes i Dyrektor Generalny MetLife.

Klienci wszystkie sprawy mogą załatwić zdalnie poprzez serwisy na stronie internetowej, gdzie są dostępne najważniejsze informacje dotyczące obsługi, w tym aktualizowane na bieżąco odpowiedzi na pytania klientów na temat sytuacji związanej z koronawirusem. Osoby, które zamiast wypełniania formularzy internetowych wolą bardziej bezpośredni kontakt mogą poprosić o pomoc konsultanta na infolinii lub wysłać e-mail lub zadzwonić do agenta.

- W tym trudnym dla nas wszystkich czasie dokładamy wszelkich starań, aby nowy sposób funkcjonowania firmy nie miał wpływu na realizowanie wszystkich naszych zobowiązań. Na bieżąco wypłacamy świadczenia wynikające z umów i oferujemy ubezpieczenia, które chronią naszych klientów, również w okresie pandemii – dodaje Mirosław Kisyk.

Kontakt dla mediów:

Mirela Czopiej
tel. +48 22 523 52 66
kom. 518 021 695
mirela.czopiej@metlife.pl

MetLife TUnŻiR S.A. . jest spółką z grupy MetLife, Inc. wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych i usługi zarządzania aktywami klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone MetLife zajmuje czołową pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie. W Polsce MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Więcej informacji na stronie www.metlife.pl

 

Kontakt dla mediów: