MetLife Perłą Polskiej Gospodarki

MetLife po raz kolejny został wyróżniony tytułem Perły Polskiej Gospodarki. Towarzystwo ubezpieczeniowe MetLife zajęło drugie miejsce w kategorii „Perły Sektora Finansowego” za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.
 
Tytuł Perły Polskiej Gospodarki i wysoka pozycja w zestawieniu to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale również potwierdzenie silnej pozycji MetLife w Polsce oraz dobrych perspektyw rozwoju – powiedział Mirosław Kisyk, Prezes i Dyrektor Generalny MetLife.
 
Ranking Pereł Polskiej Gospodarki został przygotowany przez Zakład Wspomagania i Analizy Decyzji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z redakcją anglojęzycznego magazynu ekonomicznego Polish Market. Opracowany przez naukowców z SGH algorytm szereguje przedsiębiorstwa na podstawie międzynarodowych wskaźników audytorskich. Badanie objęło ponad 2000 firm.  
 
Wyniki XVI edycji rankingu Pereł Polskiej Gospodarki zostały ogłoszone 11 grudnia podczas gali na Zamku Królewskim.

 

Kontakt dla mediów:
Mirela Czopiej
tel. +48 22 523 52 66
kom. 518 021 695
mirela.czopiej@metlife.pl

MetLife TUnŻiR S.A. jest spółką z grupy MetLife, Inc. wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych i usługi zarządzania aktywami klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone MetLife zajmuje czołową pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie. W Polsce MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Więcej informacji na stronie www.metlife.pl

Kontakt dla mediów: