Skip Navigation

Zarządzaj zespołem

W NNLife menadżer to przedsiębiorca i lider. W każdym z tych słów jest odpowiedzialność - za swój zespół i jego rozwój oraz podległy biznes.

Podnoszenie kwalifikacji

Akademia Menedżera Elite

Wsparcie doświadczonej kadry menedżerskiej

Na poziomie lokalnym i centralnym

Budowanie własnej marki

Na rynku lokalnym

Narzędzia wspierające biznes

Szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu, materiały sprzedażowe, pomoc w umawianiu spotkań z klientami

Dodatkowe benefity uzależnione od wyników

Opieka medyczna i bonusy finansowe

Ścieżka kariery

 

Praca Doradcy ds. Ubezpieczeń jest różnorodna, w niej nie będziesz się nudzić. Co dzień budujesz nowe relacje i pomagasz Klientom. To praca, która zapewnia wiele możliwości rozwoju i awansu. Już po 6 miesiącach z nami w roli Doradcy możesz zostać Kierownikiem Zespołu, a potem Dyrektorem Agencji... Wszystko zależy od Ciebie.

 

Konsultant

To praca na zlecenie, licencja Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) nie jest obowiązkowa. Nawiązujesz pierwsze relacje z klientami, doradzasz i wyjaśniasz, jak działa nasza oferta. Jesteś na dobrej drodze, żeby zostać doradcą ubezpieczeniowym.

 

Doradca ubezpieczeniowy

Już wiesz, kim są #EksperciOdŻycia i należysz do zespołu naszych doradców. Licencja KNF jest obowiązkowa - pomożemy Ci przygotować się do egzaminu! Na start obejmiemy Cię Programem Debiut, czyli wsparciem finansowym przez pierwsze 24 miesiące naszej współpracy.

 

Kierownik Zespołu

Budujesz własną sieć sprzedaży. Wspieramy Cię w jej rozwoju i zapewniamy szkolenia z rekrutacji czy zarządzania zespołem. Doradzasz i pomagasz już nie tylko klientom, ale też innym doradcom ubezpieczeniowym.

 

Dyrektor Agencji

Rozwijasz własny biznes i budujesz jego całą strukturę. Dajemy Ci narzędzia - biuro i pełne wsparcie szkoleniowe. Masz wpływ na to, jak działa cała firma.