Skip Navigation

Finansowe Centrum Usług Wspólnych

PL ENGGG

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Finance Center of Excellence

Już 11 grudnia (środa) w godzinach 9:30-16:00 będziecie mogli spotkać nas na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Szturmowej 1/3, w budynku B.
Opowiemy o MetLife, o otwartych rekrutacjach i możliwościach rozwoju w strukturach firmy.
Podpowiemy m.in.: kiedy i jak aplikować oraz jak wygląda proces rekrutacji.
Do zobaczenia!

 

O nas

MetLife jest jednym ze światowych liderów rynku finansowego. Oferuje klientom indywidualnym i instytucjonalnym ubezpieczenia, renty kapitałowe, programy świadczeń pracowniczych i usługi zarządzania aktywami.

Od 1868 roku MetLife wspiera kolejne pokolenia klientów, chroni ich finanse, rodziny i zapewnia im bezpieczną przyszłość. MetLife zatrudnia około 48 000 pracowników w ponad 40 krajach.

Obszar finansów w MetLife przechodzi transformację dzięki strategicznym inicjatywom, których celem jest ulepszanie finansów i sposobu, w jaki działamy, aby firma mogła zwiększać swoją przewagę konkurencyjną w regionie. Dotyczy to wielu procesów –  budżetowania, modelowania, raportowania czy analiz finansowych. Dlatego otwieramy Finansowe Centrum Usług Wspólnych w Warszawie i poszukujemy nowych talentów do zespołów finansowych, które będą wspierać pracowników MetLife w regionie EMEA.

 Wspólny sukces

W MetLife wprowadzamy innowacje, wyprzedzając wyzwania przyszłości. Aby zapewniać usługi najwyższej jakości, rozwijamy technologie, budujemy relacje i pracujemy nad nowymi pomysłami:

·        Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, robotykę i automatykę.

·        Stosujemy nowe algorytmy przy tworzeniu modeli.

·        Sprawdzamy i dokumentujemy potencjalne ryzyka.

Dołączając do nas, od początku stajesz się częścią międzynarodowego zespołu. Dbamy o to, aby możliwości, które stwarzamy pracownikom były dla nich atrakcyjne  na każdym etapie kariery.

·        Stosujemy zasady work-life balance.

·        Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie - każdy pracownik ma możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym.

·        Program rotacji stanowisk stwarza możliwości sprawdzenia się w różnych rolach zawodowych.

·        Liczne szkolenia i praca w międzynarodowym, różnorodnym kulturowo środowisku umożliwiają nieustanny rozwój.

 

Jeżeli masz wykształcenie finansowe (bądź pokrewne) i doświadczenie w zakresie finansów albo dopiero zaczynasz swoją karierę i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w aktuariacie lub finansach, MetLife może okazać się idealnym wyborem dla Ciebie!